TEL. 510 450 999

ul. Rydygiera 17/U2
Warszawa Żoliborz

URODZINY

Przyjęcie urodzinowe, które stanie się radosnym wspomnieniem.

 

Na urodziny dzieci czekają cały rok. Pomożemy Ci, aby był to naprawdę niezapomniany dzień dla Twojego dziecka, pełen wrażeń, spełnionych marzeń, zabawy i uśmiechu. Na Jubilata i jego gości czekają jasna sala urodzinowa, bezpieczny ogródek, poczęstunek oraz doświadczone 2 animatorki. Dorosłym zaś proponujemy relaks w towarzystwie znajomych rodziców, napoje, słodkie wypieki i przekąski w naszej kawiarni. 

W skład każdej naszej animacji wchodzą:  własnoręczne tworzenie przez dzieci rekwizytów zgodnych z wybranym tematem, zabawy z chustą animacyjną, poszukiwanie skarbu, konkursy na wiedzę, sprawność lub kalambury, gry i zabawy ruchowe, niewielkie majsterki lub aktywności plastyczne, zabawy taneczne przy muzyce, mały czar lub eksperyment, aktywności oparte na wyobraźni oraz zmysłach uczestników.

NASZA OFERTA

  • Animacje tematyczne inspirowane światem dziecka
  • Przestronna, jasna  sala urodzinowa
  • Doświadczeni animatorzy, 2 osoby
  • Balony z helem dla wszystkich gości
  • Zaproszenia w formie pocztówek
  • Poczęstunek dla dzieci (gofry z dodatkami, owoce świeże, galaretki owocowe, słodycze, soki, woda)
  • Wygodna kawiarnia na pogawędki dla dorosłych gości (także z bardzo małymi dziećmi przy boku)
  • Możliwość zamówienia poczęstunku dla dorosłych gości, tortu

AUTA

Wszystkich fanów filmu „Auta” zapraszamy do niezwykłej zabawy z jego bohaterami. Podczas zabawy czeka nas mnóstwo atrakcji!
Odwiedzimy kraje, w których ścigał się Zygzak. Weźmiemy udział w wyjątkowych zawodach. Zbudujemy tor wyścigowy i wspólnie go wypróbujemy.
Poznamy swoich ulubionych bohaterów. Zamienimy się w małe samochodziki i pojeździmy przy muzyce. Razem ze Złomkiem uratujemy świat, a przy okazji zrobimy mały eksperyment… To będzie odjazdowa zabawa!  

ZAMÓW

KRAINA LODU

Zapraszamy do wspaniałej i pełnej magii zabawy z Elsą, Anną oraz ich przyjaciółmi! Tak jak bohaterowie filmu przeżyjemy niezwykłe przygody: udamy się na wędrówkę przez ogarnięte śniegiem tereny, poznamy Trolle i stawimy czoła wilkom. Sprawdzimy również, czy posiadamy jakieś tajemnicze zdolności jak Elsa oraz czy dorównujemy sprytowi i upartości Anny. Nie zabraknie też zabawnych chwil z Olafem i Svenem! Ubierzcie się ciepło, zaśpiewajcie „Mam tę moc” i przybywajcie! 


ZAMÓW

DETEKTYWI

Do zabawy zapraszamy wszystkich ciekawskich i pytalskich! Razem zastanowimy się, co właściwie dzieje się z rzeczami zgubionymi
 i rozwiążemy kilka detektywistycznych zagadek! Rozplączemy niezwykły supeł,odnajdziemy rzeczy zgubione, przetestujemy zmysły smaku, węch i słuchu, obejrzymy rączkami zawartość  worka tajemnic, dowiemy się, kto zostawił ślady, stworzymy własne lupy lub specjalne identyfikatory!
Ciekawi? To bawcie się z nami!

ZAMÓW

NINJAGO

Tym razem podczas animacji wcielimy się w wojowniczych i dzielnych wojowników NinjaGo! Na Zamarzniętym Pustkowiu wspólnie pożeglujemy pośród lodów. W Jaskini Rozpaczy odnajdziemy skarb i poćwiczymy poruszanie się w ciemnościach. W Świątyni Ognia przejdziemy przez (nie)bezpieczny tor przeszkód. Sprawdzimy swą siłę przeciągając linę i pomysłowość podczas bitwy balonowej. Z nami każdy może stać się Ninja!

ZAMÓW

KOSMOS

Chcesz przeżyć prawdziwą kosmiczna przygodę? Nic prostszego! Z okazji Twoich urodzin zabierzemy Cię w podróż po przestrzeni kosmicznej,  gwiazdach i planetach! W czasie kosmicznego party dzieciaki:wezmą udział w specjalnym treningu kosmonautów,zbudują rakietę do podroży międzyplanetarnych, udadzą się na wyprawę po przestrzeni kosmicznej, spróbują prawdziwych gwiezdnych przysmaków, zorganizują połów meteorytów. A być może nawet poznają prawdziwego... ufoludka!

ZAMÓW

KARUZELA GIER I ZABAW

Dzisiaj Twoje urodziny! W tym dniu najważniejsza jest radość, zabawa i obecność wielu prezent... Tfu! Przyjaciół! Wobec tego zabierz swoich najbliższych na wyjątkową przejażdżkę urodzinową karuzelą, która poprowadzi przez Wasze urobione gry i zabawy.
W naszym menu między innymi:specjalne urodzinowe majsterki – maski, nakrycia głowy, lunety lub medaliony, wielkie poszukiwanie skarbu, kręcenie, machanie, bieganie pod kolorową chustą, taneczne zabawy do radosnej muzyki, próba zmysłów, pogoń za urodzinowymi chochlikami.

ZAMÓW

WRÓŻKI I CZARODZIEJE

Czary – mary, hokus – pokus, abrakadabra..! Wszystkie wróżki i wszystkich czarodziejów zapraszamy na wyjątkowo magiczną zabawę! Będziemy tańczyć, będziemy czarować, biegać, skakać i zgadywać..! Udamy się na poszukiwanie skarbu i za pomocą własnoręcznie zrobionych magicznych różdżek wykonamy naprawdę zaskakujące czary – mary. Nie do wiary? Sami się przekonacie! 

ZAMÓW

REJS PIRATÓW

Dzielnych piratów i tych, którzy piratami chcą być tylko przez chwilę zapraszamy na niezwykły rejs po wodach Krainy Wyobraźni!
 W programie wyprawy:budowanie łódek z papieru, rejs po kolorowych wodach chusty, strrraszny tor przeszkód, próby zmysłów, zabawa z krokodylami, ozdabianie lunet niezbędnych do wypatrywania innych statków i…. skarbu oczywiście!. Oraz moc innych zabaw i morskich aktywności!

ZAMÓW

KUCYKI

Witajcie w Ponyland, gdzie wyprawiamy wyjątkowe przyjęcia! Mieszkańcy Equestirii zapraszają Was do wspólnej zabawy i przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji! Z jednorożcem Twilight spróbujemy swoich sił w czarowaniu i prawdziwej magii. Kucyk Pinkie pokaże nam swoje ulubione, urodzinowe gry i zabawy (a przecież wiadomo, że ona organizuje najwspanialsze przyjęcia)! Z Applejack spróbujemy trochę się posiłować . A Pegaz Rainbow Dash tchnie w nas ducha sportowej rywalizacji! Liczcie na to żeby smoki ani bazyliszek nie popsuły nam świetnej zabawy!)

ZAMÓW

INDIANIE

Zapraszamy do wielkiej zabawy w Indian! Podczas przyjęcia: wykonamy barwne pióropusze lub amulety, poznamy indiańskie tańce, poćwiczymy cichutkie skradanie się oraz zastyganie bez ruchu, obudzimy śpiącego niedźwiedzia, zabawimy się w dzielnych tropicieli. Będzie też dużo innych wyśmienitych, kolorowych, indiańskich atrakcji. Howk!

ZAMÓW

Napisz

 
 

Skontaktuj się z nami

510 450 999
kolkoikrzyzyk.poczta@gmail.com
Rydygiera 17/U2
Warszawa Żoliborz
Fanpage

Urodziny dla dzieci

Kółko i Krzyżyk zaprasza! Urodziny dla dzieci w naszej klubokawiarni w mieście Warszawa to naprawdę dobry wybór. Za nami już ponad 150 przyjęć urodzinowych uwielbianych przez dzieci, chwalonych przez rodziców i polecanych sobie przez rodziny.

Urodziny dla dzieci w Kółko i Krzyżyk to:

- wyjątkowe scenariusze zabaw dostosowane do wyobraźni dzieci i ich wieku – do wyboru mnóstwo tematów,
- jasna i przestronna sala urodzinowa – miejsce, gdzie zabawa będzie bezpieczna i przyjemna,
- balony z helem dla wszystkich gości – spróbujcie się nie zaśmiać, gdy usłyszycie własne piskliwe głosy,
- dwójka animatorów – dzięki temu każdy maluch jest pod dobrą opieką,
- relaks dla opiekunów w pięknym wnętrzu przy kawie i słodkich wypiekach,
- bezpieczny ogródek i taras w pogodne dni.

Skontaktuj się już dziś i zarezerwuj. Urodziny dla dzieci w Kółko i Krzyżyk!