TEL. 510 450 999

ul. Rydygiera 17/U2
Warszawa Żoliborz

URODZINY

Przyjęcie urodzinowe, które stanie się radosnym wspomnieniem.

 

Na urodziny dzieci czekają cały rok. Pomożemy Ci, aby był to naprawdę niezapomniany dzień dla Twojego dziecka, pełen wrażeń, spełnionych marzeń, zabawy i uśmiechu. Na Jubilata i jego gości czekają wspaniała sala urodzinowa, bezpieczny ogródek zachęcający do zabawy na świeżym powietrzu, poczęstunek skomponowany ze zdrowych produktów oraz doświadczone animatorki. Dorosłym zaś proponujemy relaks w towarzystwie znajomych rodziców, szeroki wybór kaw i słodkie wypieki w naszej kawiarni.

   
   

NASZA OFERTA

  • Animacje tematyczne inspirowane światem dziecka
  • Przestronna, jasna  sala urodzinowa
  • Doświadczeni animatorzy, 2 osoby
  • Balony z helem dla wszystkich gości
  • Zaproszenia w formie pocztówek
  • Poczęstunek dla dzieci (galaretki owocowe, gofry z dodatkami, owoce świeże, słodycze, soki, woda)
  • Wygodna kawiarnia na pogawędki dla dorosłych gości (także z bardzo małymi dziećmi przy boku)
  • Możliwość zamówienia poczęstunku dla dorosłych gości, tortu, malowania twarzy i sesji fotograficznej

INDIANIE

Ten klasyczny temat to prawdziwy wulkan pomysłów na dziecięce zabawy: robienie pióropuszy i totemów, malowanie twarzy i tworzenie indiańskich wiosek, talizmanów, odpędzanie deszczu i złego humoru, czyli mnóstwo ruchu. 

ZAMÓW

STAR WARS

Ta kultowa trylogia z pewnością zasługuje na wyjątkową zabawę. Wszystkich fanów świetlnych mieczy zapraszamy na specjalnie przez nas przygotowane szkolenie Jedi. Każdy uczestnik przejdzie test sprawności, spostrzegawczości i odwagi, aby na końcu złożyć oficjalną przysięgę Jedi.

ZAMÓW

DETEKTYWI

To gratka dla miłośników rozszyfrowywania zagadek oraz odkrywania tajemnic. Urodziny odbywają się w formie szkolenia dla małych agentów, a więc zdobywamy umiejętności, jakimi powinien posługiwać się prawdziwy detektyw. 

ZAMÓW

PIRACI

Urodziny pirackie to gratka nie tylko dla fascynatów „Piratów z Karaibów”, to świetna zabawa dla wszystkich, którzy lubią poszukiwać skarbów lub rozszyfrowywać listy z butelki. Łamigłówki i zagadki logiczne, gry i zabawy zręcznościowe.

ZAMÓW

KUBUŚ I PRZYJACIELE

To zabawa dla najmłodszych jubilatów i fanów najsympatyczniejszego misia na świecie, czyli Kubusia Puchatka. Podczas urodzin motywem przewodnim będzie on sam oraz jego przyjaciele.

ZAMÓW

KRAINA LODU

Razem z Anną – bohaterką disneyowskiej animacji wyruszamy w podróż pełną przygód i wyzwań. W tej zabawie królują zimowe dyscypliny: bitwa na śnieżki, skoki na lodowych krach, ozdabianie zimowych śnieżek. Animatorzy przygotowują specjalne zadania, aby jak najszybciej pozbyć się pogodowych anomalii wywołanych przez Elsę.

ZAMÓW

LEGO NINJAGO

W trakcie tej zabawy spróbujemy wcielić się w rolę dzielnych Wojowników Ninja. Przed dzieciakami do wykonania wiele zadań i podróży po Jaskini Rozpaczy, Zamarzniętym Pustkowiu, czy Świątyni Ognia. W każdym miejscu czeka inne zadanie, czy uda nam się zaskoczyć uczestników? Kto zostanie Złotym Ninja? Czy uda im się odnaleźć skarb i pokonać groźnego smoka?

ZAMÓW

RYCERZE I KSIĘŻNICZKI

To zabawa w konwencji starodawnych zwyczajów, dowiemy się jakie sprawności musi posiadać prawdziwy rycerz, i jak wyglądały księżniczki, nie tylko te z dzisiejszych bajek. A wszystko to po odnalezieniu starej księgi.

ZAMÓW

INDIANIE

Ten klasyczny temat to prawdziwy wulkan pomysłów na dziecięce zabawy: robienie pióropuszy i totemów, malowanie twarzy i tworzenie indiańskich wiosek, talizmanów, odpędzanie deszczu i złego humoru, czyli mnóstwo ruchu.

ZAMÓW

ZDOBYWCY KOSMOSU

Zabawa w kosmicznym klimacie, ciekawostki o kosmosie i gwiazdach, kreatywne bazgroły w których główną rolę odgrywają dziecięce marzenia (nie tylko te o lotach na księżyc).

ZAMÓW

Napisz

 
 

Skontaktuj się z nami

510 450 999
kolkoikrzyzyk.poczta@gmail.com
Rydygiera 17/U2
Warszawa Żoliborz
Fanpage

Urodziny dla dzieci

Kółko i Krzyżyk zaprasza! Urodziny dla dzieci w naszej klubokawiarni w mieście Warszawa to naprawdę dobry wybór. Za nami już ponad 150 przyjęć urodzinowych uwielbianych przez dzieci, chwalonych przez rodziców i polecanych sobie przez rodziny.

Urodziny dla dzieci w Kółko i Krzyżyk to:

- wyjątkowe scenariusze zabaw dostosowane do wyobraźni dzieci i ich wieku – do wyboru mnóstwo tematów,
- jasna i przestronna sala urodzinowa – miejsce, gdzie zabawa będzie bezpieczna i przyjemna,
- balony z helem dla wszystkich gości – spróbujcie się nie zaśmiać, gdy usłyszycie własne piskliwe głosy,
- dwójka animatorów – dzięki temu każdy maluch jest pod dobrą opieką,
- relaks dla opiekunów w pięknym wnętrzu przy kawie i słodkich wypiekach,
- bezpieczny ogródek i taras w pogodne dni.

Skontaktuj się już dziś i zarezerwuj. Urodziny dla dzieci w Kółko i Krzyżyk!