TEL. 510 450 999

ul. Rydygiera 17/U2
Warszawa Żoliborz

KAWIARNIA

kawiarnia dla mam z dziećmi warszawa

Gofry, tosty, czekolada na gorąco, lemoniada, koktajle owocowe czyli wszystko to co dzieci lubią najbardziej... Mniam ! Z pewnością każde dziecko znajdzie u nas coś dobrego. Wszystko pyszne i przygotowane na miejscu.

kawiarnia dla rodziców z dziećmi warszawa

Pamiętamy oczywiście także o rodzicach. Od rana będzie czekała kawa we wszelkich ulubionych odmianach. A na później polecamy nasze gorące sycące zupy, herbaty, tarty, bruschetty i ciasta. 

kawiarnia dla dzieci warszawa

Kawiarnia dla rodziców z dziećmi

Szukasz miejsca przyjaznego rodzicom, w którym poczujecie się lepiej niż w domu? Kawiarnia dla dzieci Kółko i Krzyżyk zaprasza.

Na mały i większy głód

Kółko i Krzyżyk to kawiarnia dla rodziców z dziećmi, która powstała z pasji i miłości do twórczego spędzania czasu. Przyjdź w porze śniadania, obiadu, lub na podwieczorek - u nas zawsze czekają na Ciebie pyszne smakołyki, przyrządzone z myślą o dorosłych, jak i tych najmłodszych. U nas nawet największy niejadek - szczególnie po godzinach brykania z przyjemnością coś przekąsi. Mamy dla Was gofry, tosty, prawdziwą lemoniadę, a do tego sycące zupy, wrapy, bruschetty…. Zajrzyj do nas jeszcze dziś!

Kawiarnia inna niż wszystkie

Czekają na Was:

•    sala zabaw z całą mocą inspirujących książek, zabawek edukacyjnych, w której realizujemy bogatą gamę zajęć dydaktycznych łączących świetną rozrywkę z poszerzaniem horyzontów

•    sala urodzinowa, w której zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla Twojego malucha i jego przyjaciół. Wolisz, by jego uczestnicy wcielili się w role Indian, piratów czy detektywów? Nasza kawiarnia dla mam z dziećmi zaaranżuje bajkowe urodziny tak, jak tego sobie  życzysz

•    domek do zabaw dla najmłodszych dzieci w samej kawiarni - wypij spokojnie kawę, patrząc z uśmiechem, jak Twoja pociecha odkrywa otaczający ją świat w bezpiecznych warunkach,

•    przyjazna, domowa atmosfera - na Żoliborz będziecie wracać wiele razy, by naładować baterie i zaczerpnąć inspiracji.

Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj odwiedziny w klubokawiarni Kółko i Krzyżyk.

Czekamy na Ciebie od 10:00 do 19:00!